Maywa At Central Miraflores
| Wi-Fi | 24ωρες υπηρεσίες 24ωρη υποδοχή | Γρήγορο check-in/ -out |
| Πισίνα Πισίνα στην ταράτσα Εποχική εξωτερική πισίνα | Ιδιωτική παραλία Παραλία | Αθλητικές δραστηριότητες Ένα γήπεδο τέννις Ένα γήπεδο γκολφ Ιππασία Wind surfing Κατάδυση Ψάρεμα Κανό Ποδηλασία Πεζοπορία |
| Κατάλληλο για παιδιά Βρεφικές κούνιες | Πρόσβαση σε αναπηρικό αμαξίδιο Πρόσβαση με αναπηρική καρέκλα | Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Το διαμέρισμα Maywa At Central Miraflores Λίμα 150 τ.μ. Απέχει μόλις 8 λεπτά με τα πόδια από το Πάρκο του Έρωτα και μπορεί να φιλοξενήσει έως 5 άτομα. Αυτό το διαμέρισμα με 3 υπνοδωμάτια έχει ιδιωτικό χώρο στάθμευσης που είναι διαθέσιμο με χρέωση 10 USD την ημέρα και βρίσκεται στον χώρο.
Η Γέφυρα των Στεναγμών βρίσκεται σε απόσταση περίπου 3 χλμ., ενώ το Εμπορικό Κέντρο Larcomar απέχει μόλις 1 χλμ. από αυτό το διαμέρισμα. Κατά τη διάρκεια διαμονής στο διαμέρισμα Maywa At Central Miraflores οι επισκέπτες μπορούν να χαλαρώσουν στην παραλία που βρίσκεται σε απόσταση 750 μέτρων. Αυτό το κατάλυμα επίσης απέχει κατά προσέγγιση 10 λεπτά με αυτοκίνητο από την Πυραμίδα Huaca Huallamarca.
Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους. Επίσης, προσφερονται στεγνωτήρας μαλλιών, σεσουάρ και πετσέτες.
Η κουζίνα του διαμερίσματος Maywa At Central Miraflores διαθέτει παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, φούρνο για τη μέγιστη άνεση των επισκεπτών. Ο σταθμός λεωφορείων Combi to Airport βρίσκεται σε απόσταση περίπου 600 μέτρων.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Larcomar Shopping Center1000 μ.
- La Rosa Marina300 μ.
- Los Delfines Beach2 χλμ.
- Waikiki Beach300 μ.
- Kennedy Park350 μ.
- Republica Square950 μ.
- Huaca Huallamarca3 χλμ.
- Financial Center of San Isidro3,1 χλμ.
- San Isidro Neighborhood2,6 χλμ.
- La Pampilla Beach1,4 χλμ.
- Αεροδρόμια
- ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Jorge Chavez19 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- 24ωρη υποδοχή
- Γρήγορο check-in/ -out
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- Δωμάτια/ εγκαταστάσεις για ΑΜΕΑ
- Πρόσβαση με αναπηρική καρέκλα
- 24ωρη ασφάλεια
- Αποθήκευση αποσκευών
- Ιδιωτική παραλία
- Ανελκυστήρας
- Ανιχνευτές καπνού
- Τουαλέτα για άτομα με ειδικές ανάγκες
- Πυροσβεστήρες
- Κλειδί
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
- Στεγνωτήρα
- Κουζινικά είδη
- Χώροι/ Τραπέζια για Πικνίκ
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Πισίνα στην ταράτσα
- Εποχική εξωτερική πισίνα
- Παραλία
- Ξαπλώστρα
- Ηλιόλουστη ταράτσα
- Wind surfing
- Κατάδυση
- Κανό
- Πεζοπορία
- Ιππασία
- Ποδηλασία
- Ένα γήπεδο τέννις
- Μπόουλινγκ
- Ένα γήπεδο γκολφ
- Ψάρεμα
Υπηρεσίες
- Μεταφορά από το αεροδρόμιο (με χρέωση)
- Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
- Υπηρεσία αγοράς τροφίμων
Στο δωμάτιο
- Καθιστικό
- Ταράτσα
- Έπιπλα κήπου
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Υπηρεσία σιδερώματος
- Πλυντήριο ρούχων
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
- Βρεφικές κούνιες
- Παρκέ δάπεδο
Σημαντική ειδοποίηση
- Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
- Δεν παρέχονται επιπλέον κρεβάτια στο δωμάτιο.
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Ποια είναι τα πιο γνωστά αξιοθέατα στην περιοχή του το διαμέρισμα Maywa At Central Miraflores;
Park of Love καθώς και ΠαραΛία Waikiki βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Maywa At Central Miraflores. - ❓
Πόσο έχει η κράτηση στο το διαμέρισμα Maywa At Central Miraflores;
Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Maywa At Central Miraflores αποτελεί 131$. - ❓
Πού μπορώ να παρκάρω το αυτοκίνητό μου κοντά στο το διαμέρισμα Maywa At Central Miraflores;
Το το διαμέρισμα Maywa At Central Miraflores παρέχει ιδιωτικός χώρος στάθμευσης.